شاین اداره خسارت روابط عمومی دیوان عالی کشور

شاین: اداره خسارت روابط عمومی دیوان عالی کشور عدم صلاحیت دعوای مطالبه خسارت رای گیری کتبی

گت بلاگز سیاسی برخی مسئولین به جای قناعت راه اشرافی‌گری را در پیش گرفته اند / ترقی

عضو حزب موتلفه اسلامی گفت:اشرافی گری عامل بسیاری از مفاسد اخلاقی در دستگاه‌های اجرایی کشور است و بار سنگین این مسئله بر دوش مردم قرار می‌گیرد.

برخی مسئولین به جای قناعت راه اشرافی‌گری را در پیش گرفته اند / ترقی

حمیدرضا ترقی عضو حزب موتلفه اسلامی در گفتگو با خبرنگار احزاب و تشکل های گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان؛ اطراف مسئله اشرافی گری اظهار داشت: بعد از رحلت امام خمینی (ره) علی رغم توصیه ایشان به مسئولان راجع به اشرافی گری این روحیه با بعضی دولت ها شروع و همچنان در میان بعضی مسئولان کشور وجود دارد و به جای قناعت و راحت زیستی و میانه روی مسیر اشرافی گری را در پیش گرفتند.

عبارات مهم : سیاسی
وی افزود: طبیعی است که این شیوه با آنچه که حضرت امام (ره) به آن تاکید داشته اند مغایر است و رهبری معظم انقلاب بارها جهت دوری از این روحیه بیاناتی را ارائه کردند.

ترقی بیان داشت: اشرافی گری عامل بسیاری از مفاسد اخلاقی در دستگاه های اجرایی کشور است و بار سنگین این مسئله بر دوش مردم قرار می گیرد.

عضو حزب موتلفه اسلامی تصریح کرد: مسئولین بر اساس معیارهای اسلامی و شاخص هایی که رهبری تعیین کرده اند باید نهایت صرفه جویی در هزینه های دولت انجام دهند البته بعضی هزینه ها به علت زیاد کردن قیمت ها زیاد شده است ولی به همان نسبت دولت باید جهت چابک سازی و کاستن هزینه ها برنامه ریزی کند.

وی افزود: در طی 38 سال گذشته بسیاری از آرزوی بزرگ های انقلاب علی رغم سختى ها و آسانى ها های بسیاری که وجود داشته تحقق پیدا کرده است مانند استقلال سیاسی کشور، حق تعیین آینده به دست مردم، همکاری سیاسی مردم و حرکت به سمت یک نظام اسلامی تقویت جبهه مسلمانان در منطقه و دنیا و حمایت از ملت مظلوم فلسطین.

ترقی گفت: جهت دستیابی به تمامی آرزوی بزرگ های امام نیازمند حرکت انقلابی و روحیه جهادی در کشور هستیم تا بتوانیم به دولت سازی و ساخت تمدن اسلامی دست یابیم.

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: سیاسی | اسلامی | ارتحال امام خمینی | ساده زیستی | اشزافیگری | حزب موتلفه اسلامی | آرمانهای امام ره |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog